Në lidhje të re? Adriana Matoshi më se e lumtur gjatë kësaj periudhe (VIDEO)


Adriana Matoshi komentohet vazhdimisht për dukjen e saj të re, por edhe për jetën personale.

Pas ndarjes nga Keith, shumë janë interesuar nëse deputetja/aktorja e njohur shqiptare, ka nisur lidhje të re.

Kamera e Prive e takoi Matoshin në dasmën e Drilonit dhe Beslirës.

Teksa ajo shkëlqente në fustanin e zi me një stil të veçantë flokësh e grimi, Adriana u shpreh se është shumë e lumtur ndonëse nuk dha përgjigje konkrete nëse ka nisur një lidhje të re apo jo.

Në videon e mëposhtme mund ta dëgjoni deklaratën e plotë të aktores e cila ka arritur suksese të mëdha në fushën e artit.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *