Nuk do besoni! Çfarë do sjell Dua Lipa në albumin e tretë?


Fansat e Dua Lipës, gëzohuni!

 

Këngëtarja e “Levitating” është rikthyer në studio, me sa duket duke punuar në albumin e saj të tretë në studio, siç shihet në fotot e shpërndara në Instagram. “Minjtë e studios ??”, ka shkruar ajo në albuminn e fotove të shtunën (15 tetor). Në foto, Dua Lipa shihet me muzikantin kanadez Tobias Jesso Jr., kompozitorin Caroline Ailin dhe producentët Danny L Harle dhe Andrew Wyatt.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *