Loredanës i ‘humb’ dhëmbi (VIDEO)


Loredana ka mbetur pa një dhëmb.

Këtë e ka zbuluar vet reperja e famshme duke postuar një video në TikTok e cila ka arritur tashmë rreth 4 milionë shikime.

Ajo u shfaq nga një klinikë dentare, teksa hap gojën dhe tregon se njëri nga dhëmbët e saj nuk është më në vendin e vet.

Reperja e mori këtë me sportivitet pasi siç shihet, ka shkuar ta rregulloj./Prive.al

https://www.tiktok.com/@loredanaofficial/video/7155507116206296325?is_copy_url=1&is_from_webapp=v1&lang=en

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *