Tayna shkoi në Disneyland dhe krejt papritur nisi të ‘fluturojë’


Pas sukseseve të njëpasnjëshme, Tayna po gjen kohë edhe për veten.

Reperja e cila së fundmi solli “Teket”, projekt ky që u mirëprit jashtëzakonisht mirë nga fansat e saj, ka udhëtuar drejt Francës dhe gjejeni ku ndaloi. Në Disneyland.

Artistja vizitoi vendin e ëndrrave për çdo fëmijë, madje edhe për të rritur, dhe krejt papritur nisi të ‘fluturonte’.

Por, jo në të vërtetë.

Ajo ka postuar disa fotografi në Instastory, duke u shprehur e lumtur, dhe ju mund t’i shihni më poshtë./Prive.al


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *