“Mos hajde në shtëpi…”, çka i tha Ledri, Sarës për “Dancing with the stars”?


Sara Hoxha ka treguar se çfarë i ka thënë i dashuri i saj, Ledri Vula, për pjesëmarrjen e saj në “Dancing ëith the stars”.

Përmes lojës me pyetje/përgjigje në Instagram, blogerja zbuloi se reperi i ka kërkuar asaj të mos kthehet pa kupën.

“Nuk ka faj se ai i ka rreshtuar të vetat”, ka shkruar mes tjerash Sara.

Ajo aktualisht po qëndron më gjatë në Tiranë për të qenë afër partnerit në kërcim, dhe për t’i realizuar provat deri në mbrëmjet e spektaklit.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *