Çfarë thotë Sali Berisha për dasmën e Shkëlzenit dhe Armina Mevlanit?


Pas 9 vitesh lidhje bashkë, në një ceremoni që u mbajt me 25 shtator Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha u martuan.

Dasma ishte zgjedhur të mbahet në këtë datë për rëndësinë e veçantë që ka stina e vjeshtës për çiftin.

I ftuar në “Why Not” me Roza Latin, Sali Berisha foli pak edhe për dasmën e të birit.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *