Jim Belushi viziton Shqipërinë dhe pozon para parullës “F*ck shteti”


Jim Belushi, aktori i njohur me origjinë shqiptare e mbajti fjalën. Një muaj më parë ai zbuloi se do të vizitojë Tiranën në tetor dhe ai tani gjendet në Shqipëri dhe qyteti ku po qëndron momentalisht është Tirana.

Në llogarinë e tij në Instagram, Jim ka postuar dy foto në një nga rrugët e Tiranës ku shkruan “On the Road”.

Në një nga fotografitë që ai ka ndarë në Instagram, ai pozon me një puro në dorë para një dyqani perimesh dhe mbrapa në mur është shkarravitur thënia “F*ck shteti”.

Shihni më poshtë postimin e tij të plotë në Instagram. /P


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *