Para disa vitesh ishte njerka e tij, 37-vjeçarja martohet me djalin e ish-burrit: Po presim fëmijën e dytë


Marina Balmasheva, 37 vjeç, nga Rusia, u nda nga burri për tu martuar me djalin e këtij të fundit. Së fundmi ajo ka zbuluar se është në pritje të fëmijës së tyre të dytë.

37-vjeçarja ndahet nga burri dhe martohet me djalin e tij: Po presim Marina ka një vajzë 20 muajshe me Vladimir Vova Shavyrin, 23 vjeç. Ajo e njeh Vladimirin që kur ishte 7 vjeç. Më parë ishte e martuar me babain e 23-vjeçarit, Alexey Shavyrin, 47 vjeç, i cili tani kujdeset për 5 fëmijët e tyre.

Marina, e cila është një dietologe, njoftoi lajmin për shtatzëninë e saj në internet me një video.

Lidhja nuk është mirëpritur nga ish-bashkëshorti i Marinës dhe babai i Vladmirit, Alexey. “Unë do ta kisha falur tradhtinë e saj nëse nuk do të ishte djali im”, tha ai.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *