E papritur! Pas këngës dedikuar vajzës, Mozzik ka një njoftim


“Të dua” dedikuar vajzës së tij, rezultoi sukses i madh.

Pas kësaj, Mozzik sigurisht se nuk është ndaluar, pasi ka punuar vazhdimisht në projekte të reja muzikore.

Ai së fundmi ka zbuluar se gjatë këtij muaji do të jetë e gatshme edhe një këngë bashkë me videoklip.

Reperi i cili ka krijuar shumë hite muzikore me miliona klikime, nuk ka dhënë më shumë detaje rreth projektit, nëse do të jetë duet apo jo, dhe në çfarë ritmi vjen.

Gjithsesi, lajmi do t’i gëzojë fansat e tij./Priv


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *