Pas eliminimit të Arta Nitajt nga “Dance Albania” reagon Dafina Zeqiri


E eliminuara e radhës në spektaklin e vallëzimit “Dance Albania” ishte Arta Nitaj.

Ajo dhe partneri i saj u vendosën përballë Meridan Ramcajt, dhe si e tillë përzgjodh nga juria për performanën më të dobët të mbrëmjes dhe u largua nga programi i kërcimit.

Në lidhje me eliminimin e saj reagoi edhe Dafina Zeqiri, mikesha shumë e ngushtë e Nitajt, me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo shkruan se juria më e mirë është vetë publiku dhe se ajo kishte fituar zemrën e publikut me performancën e saj.

“E ke qarë në arë pistë vallëzimi dhe publiku është publiku më i mirë i çdo gjëje! Ata nuk mund t’i gënjesh”, shkruan Dafina në postimin e mëposhtëm. /


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *