Konfirmohet romanca më e re në showbiz por fansat e shohin si problematike


Billie Eilish ka konfirmuar romancën e saj me Jesse Rutherford duke dhwnw një shfaqje shumë publike të dashurisë me muzikantin.

Këngëtarja 20-vjeçare puthi, përqafoi dhe mbajti për dore rokerin e The Neighborhood, 31 vjeçar, pasi ndanë darkën në restorantin La Mirch.

Pikwrisht, mosha e tyre po shihet si problematike nga fansat. Ata mendojnë se hendeku kaq i madh nw moshw wshtw problematik dhwnw faktin se Billie wshtw vetwm njw 20 vjecare ndwrkaq i dashuri i saj i ri ka 31 vjet.

Billie është shumë e paqartë për jetën e saj të dashurisë dhe i tha emisionit radiofonik Capital Breakfast With Roman Kemp në vitin 2020 se ajo “definitivisht” preferon t’i mbajë ato “private”.

Ajo shtoi: “Kam pasur marrëdhënie dhe i kam mbajtur private, madje edhe ato që kam pasur; me sasinë e vogël që kam lënë të shohë botën, më vjen keq.

“Unë mendoj për njerëzit që i kanë bërë publike marrëdhëniet e tyre, dhe më pas ata ndahen, dhe mendoj, “Po sikur të shkojë keq?”

Rutherford ishte në lidhje më parë me modelen Devon Lee Carson, 28 vjeçare, në vitin 2015, por u përfol se ata i dhanë fund romancës së tyre në nëntor 2021.

Ish-ët e Billie përfshijnë aktorin Matthew Tyler Vorce dhe reperin 35-vjeçar Brandon ‘Q’ Quentin Adams. /Pr


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *