Liberta Spahiu bëhet për infuzion


Prezantuesja e njohur shqiptare, Liberta Spahiu është bërë për infuzion.

Ajo ka postuar një fotografi teksa po merrte infuzionin në shtëpi. Megjithatë, ajo është mirë dhe nuk ka asgjë për t’u shqetësuar.

Moderatorja po përballet me probleme të sezonës, ftohje dhe dhimbje fyti.

I urojmë Libertës shërim të shpejtë./Pr


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *