‘O Lear normal se do më marri malli për ty. Do vij të pi cigare te vila jote e fundit’! Cllevio reagon për vdekjen e 32-vjeçarit (FOTO)


Lushnje- Pas vdekjes së 32-vjeçarit, reagon Cllevio.

Lear Kurti ka humbur jetën mbrëmjen e kaluar pak çaste pasi ishte shoqëruar në Komisariatin nr.3. Sipas Prokurorisë 32-vjeçari ka vdekur nga mbidoza e kokainës pasi në stomak i është gjetur një qese, e dyshuar si kokainë.

Për vdekjen tragjike të 32-vjeçarit ka reaguar edhe Cllevio Serbiano, një personazh tepër i njohur në rrjetet sociale. Në profilin e tij në “Instagram” ai shkruan se është mërzitur shumë për vdekjen e Learit apo siç e quan ai “gango” dhe i premton se do të pi cigare te banesa e tij e fundit.

Cllevio ka publikuar edhe disa video ku Leari shfaqet në shtëpinë e tij bashkë me persona të tjerë.

Vdiq dhe një gango. Pse kështu do humbim shok çdo muaj?! Sa më ke mërzit o Lear, kakami vogël. Normal se do më marri malli për ty. Do vi të pi cigare te vila jote fundit.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *