Fanset vazhdojnë t’i Shkruajnë/ E Pyesin A I Mungon Jeta E Beqarit, Albani: Jo S’më Kujtohet Më


Fanset Vazhdojnë T’i Shkruajnë/ E Pyesin A I Mungon Jeta E Beqarit, Albani: Jo S’më Kujtohet Më

Alban Skënderaj ishte së fundmi i ftuar në “Më lër të flas”, ku gjatë intervistës u pyet dhe për jetën private. “A të ka marrë malli për jetën e beqarit?”, ishte një ndër pyetjet.

“Jo. Kanë kaluar aq shumë vite sa as nuk më kujtohet më”, u përgjigj këngëtari.

Një tjetër pyetje ishte nëse i ka shkruar ndonjëherë ndonjë fanse dhe pse e di që ai është i martuar. “Po. Patjetër që po”, tha Albani.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *