Melisa bëhet pjesë e emisionit të Alketa Vejsiut, Ja Kur Do E Shikoni


Melisa Lleshi vazhdon të mbetet një personazh mjaft i komentuar në rrjet dhe pas përfundimit të “Përputhen”. Ajo është angazhuar shumë në muzikë, por jo vetëm.

“Panorama Plus” bën me dije se ish-konkurrentja do të bëhet pjesë e “Dance Albania” në puntatën e së hënës.

Kujtojmë se Melisa bëri bujë në rrjet pas lidhjes së saj me Andin, lidhje e cila tani ka përfunduar.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *