Kush janë emrat e njohur që E ‘Djegën’ Në Dasmën E Moderatores/ Nga Ardit Gjebrea, Erla Mëhilli, Politikanë E Vipa, Në Ceremoninë E Arminës Dhe Shkëlzenit!


Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha ishin kryefjalë e kësaj fundjave. Çifti kurorëzoi dashurinë në një dasmë madhështore me 300 të ftuar. Artikulli vazhdon me poshte..!

Gazetarë, politikanë, miq dhe të afërm të çiftit ishin pjesë e festës që zgjati deri në mëngjes. Në kaq shumë të ftuar është e pamundur t’i dallosh të gjithë, por disa emra nga politika u vunë re.Artikulli vazhdon me poshte..!

Agron Shehaj, Rudina Hajdari, Indrit Hoxha, ishin disa nga të ftuarit, ndërsa nuk mund të mos vihej re, mungesa e bashkëpunëtorëve të vjetër të Berishës.

Ardit Gjebrea, Erla Mëhilli, Bledian Koka, Julian Deda, e shumë emra të tjerë të showbizit ishin pjesë e festës.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *