A po mendon Mozziku të bëhet sërish baba?


Mozzik para pak javësh lansoi projektin dedikuar vajzës së tij Hanës, të cilën e ka me Loredanën, tash ish-gruan e tij.

Ai vazhdimisht tregon sa shumë e do vajzën e tij, dhe sa shumë e lëndon largësi.

Por a po e mendon reperi ta ketë edhe një fëmijë tjetër.

Dikush e pyeti atë në Instagram dhe Mozzik nuk nguroi të përgjigjej.

Ai tha ‘po more’, duke shprehur dëshirën për t’ia bërë një motër apo vëlla Hanës.

Ndryshe, artisti së shpejti sjell projektin e ri muzikor./


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *