Valdeti flet prapë, tregon ku ndodhi krisja me Valdrinën


Valdeti ka vendosur të flasë sërish.

Teksa ndarja e tij dhe Valdrinës është top temë e portaleve në dy ditët e fundit, përmes një reagimi, ai ka shprehur habinë saktësisht për një gjë të tillë.

Shkak i ndarjes është një moment në një “live” me ndjekësit.

“Kush ka qenë atë natë në live e di se për çka bëhet fjalë pak a shumë edhe s’keni nevojë me më sha pa e ditë ngjarjen. Shtrohet pyetja përse me postu Valdrina në Instagram? Se Valdrinën kush e ndjek që një kohë më të gjatë e di shumë mirë se çdo send e ndan me ju, mirë ose keq”, shprehet ai mes tjerash.

Reagimin e plotë mund ta ndiqni në vijim. /


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *