FOTOT: Wanda Nara publikon fotot nga shtrati me të dashurin e ri, por asgjë nuk është ashtu siç duket


Vetëm pak ditë pasi firmosi divorcin e saj, Wanda Nara publikon fotot hot me të dashurin e ri.

Këngëtari L-GANTE ka publikuar këngën e tij më të re “El Último Romantico”, ku në klip shfaqet dhe Wanda Nara.

Çifti u shfaq gjatë klipit i zhveshur në krevat dhe duke i dhënë njëri-tjetrit puthje intime dhe të nxehta.

Ata përfliten të kenë një romancë me njëri-tjetrin, duke rritur dhe interesin për këtë këngë.

Wanda është kthyer sërish në vëmendjen e mediave rozë, pas divorcit të saj me Mauro Icardi.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *