Jonida Maliqin e kap ‘mësyshi,’ kjo i ndodhi këngëtares!


Jonida Maliqi këto kohë ndodhet në Romë të Italisë.

Edhe pse larg, këngëtarja është pranë ndjekësve me postimet e saj.

Së fundmi përmes një postimi në InstaStory-n e saj, ajo tregoi këmbën e saj të enjtur dhe pak të nxirë.

E për këtë e ka gjetur dhe ‘fajtorin’ duke i lënë ‘fajin’ syrit të keq.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *