Travis Scott tradhtoi Kylie Jenner?


Travis Scott po akuzohet për tradhti.

Reperi 31-vjeçar ka lëshuar një deklaratë në Instagram mes thashethemeve se ai ka dalë me Rojean Kar e njohur si @younsëeetro në rrjetet sociale, e cila ka qenë e lidhur me Travis disa vjet më parë.

Pas deklaratës së Travis Scott në rrjetet e tij sociale duke pretenduar se nuk e njihte, Rojean më pas e akuzoi atë për gënjeshtër dhe mashtrim.

Rojean Kar, një modele 27-vjeçare thuhet se ka qenë e lidhur me Travis që nga viti 2013.

Travis dhe Kylie filluan të takoheshin në vitin 2017, dhe mirëpritën Stormi në 2018 dhe djalin e tyre në 2022.

Pasi u publikuan lajmet për ndarjen jetëshkurtër të Travis dhe Kylie në 2019, filluan të qarkullojnë thashethemet se Travis ishte ribashkuar me Rojean, të cilat ajo i adresoi në rrjetet e saj sociale.

Ditë më parë, Rojean postoi një video në Instagram Story. Videoja e tregon atë në dukje pas kamerës në xhirimet e dukshme të një videoje muzikore, me Travis që shihet në sfond.

Pas këtyre, Travis lëshoi deklaratë duke thënë: “Po ndodhin shumë gjëra të çuditshme. Një person i paftuar po nxirrte fshehurazi foto në atë që supozohej të ishte një set i mbyllur, ndërsa unë drejtoja një video. Këtë po e them për herë të fundit. Unë nuk e njoh këtë person. Unë kurrë nuk kam qenë me këtë person. Kështu që ju lutemi ndaloni me lojërat e vazhdueshme kibernetike dhe tregimet imagjinare”.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *