Pas fotos ku shfaqet vet i dyti, reagon Robert Berisha


Para disa javëve, Robert Berisha dhe Laureta Maqedonci hoqën të gjitha fotografitë e përbashkëta nga llogaritë e tyre në rrjete sociale.

Kjo shkaktoi zhurmë në mediat rozë dhe rrjete sociale për një ndarje të çiftit, madje edhe Prive pranë burimeve të sigurta mori vesh se çifti po pësonte një krizë, për shkak të vëmendjes mediatike mbi modelen kosovare.

Këngëtari ka postuar një fotografi teksa mban dorën e një femre në instastory. Dora përputhet me atë të Lauretës, pasi ora që shihni, është po e njëjta me atë të modeles.

Postimi duket të jenë bërë qëllimisht nga Roberti në mënyrë që të tallej me mediat pas një deklarate të Norës. (Klikoni KËTU për lajmin e plotë)

Së fundmi, Roberti reagoi me një postim ku iu drejtua mediave me tallje. Shihni më poshtë postimin e tij të plotë. /


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *