Gjyshja 64-vjeçare ‘çmend’ ndjekësit me fotot ‘hot’ nga palestra (FOTO)


Një grua nga Melburni i Australisë, e nisi udhëtimin e saj të fituesit në moshën 40-vjeçare dhe që atëherë nuk është ndaluar në asnjë moment.

Tani ajo është 64 vjeçe dhe është gjithashtu mjaft aktive edhe në rrjetet e saj sociale. Së fundmi, gjyshja ka ndarë me admiruesit e saj disa poza ku shfaqet me një palë bikini jeshile teksa merr rreze dielli.

“Përfitoni sa më shumë nga rrezet e diellit këtu në Melburn sot. Vetëm një udhëtim i shpejtë në plazh bën një ndryshim të madh për mendjen dhe trupin. Në fakt, vetëm të qenit jashtë është e mrekullueshme për shëndetin tonë.

Shpresoj që të keni pak diell edhe sot”, shkruante bodybuilder-ja Lesley Maxwell në postimin e saj në “Instagram”, ku numëron 113 mijë ndjekës.

64-vjeçarja, e cila shpesh stërvitet me mbesën e saj, ka marrë një pozë mjaft provokuese. Ajo shfaqet e ulur mbi peshqirin e saj të plazhit.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *