Keni takimin e parë? Ja çfarë duhet të vishni sipas shenjës së tij të Horoskopit


Stresi në takimet e para është i madh dhe pyetjet para tij mjaftojnë! Ku do të shkoni, çfarë do të vishni dhe shumë më tepër mendoni se çfarë duhet të bëni për të fituar përshtypjet më të mira.

Ne nuk kemi një përgjigje për gjithçka, por kemi disa ide për veshjen që mund të vishni sipas shenjave të tyre të horoskopit për ta fituar atë që në momentin e parë.

Dashi

Dashi i zjarrtë dhe i guximshëm e do të kuqen! Pra vishni një fustan të kuq, një bluzë të ngushtë të kuqe ose buzëkuq të kuq. Shtoni buzëqeshjen më të ndritshme në pamjen tuaj dhe do të jeni gati ta joshni atë!

Demi

Demi nuk dëshiron ekzagjerime! Ai e do ngjyrën rozë dhe stilin e pakuptimtë femëror. Një fustan me lule në ngjyrat pastel do të fitojë menjëherë përshtypjet më të mira.

Binjakët

Guxoni diçka ndryshe nëse doni të magjepsni një Binjak. Luani me ngjyra të ndezura dhe vishni diçka që do t’ju bëjë të dalloheni nga ata që ju rrethojnë. Sigurohuni gjithashtu që grimi juaj të jetë diskret, atij nuk i pëlqejnë ekzagjerimet dhe gjithashtu nuk i kushton shumë rëndësi.

Gaforrja

Gaforrja tradicionale dëshiron që gruaja të jetë femërore absolute. Ndaj theksoni bustin apo ijet, cilado qoftë pika juaj e fortë, por pa u treguar shumë. Fustanet midi të ngushta janë një ide e shkëlqyer!

Luani

Për mbretin e zodiakut, veshja luan një rol shumë të rëndësishëm. Ai nuk i pëlqen tonet e ulëta! Ai dëshiron diçka intensive, mbresëlënëse dhe të guximshme. Bizhuteritë e arta dhe printet e kafshëve do ta fitojnë patjetër.

Virgjëresha

Nëse dilni me një Virgjëreshë, sigurohuni që veshja juaj të jetë e thjeshtë dhe elegante. E bardha është ngjyra e tij e preferuar, kështu që ju mund të vishni një fustan ose këmishë të bardhë, të ajrosur dhe bizhuteri delikate për të kompletuar pamjen tuaj.

Peshorja

Peshores i pëlqen pamja e thjeshtë dhe e ëmbël vajzërore . Ndaj zgjidhni një fustan mbi gju në nuanca pastel, çizmet tuaja dhe një xhaketë xhins dhe jeni gati për takimin tuaj.

Akrepi

Akrepit seksual dhe misterioz i pëlqen ngjyra e zezë, lëkura dhe dantella, por i urren veshjet provokuese sepse është edhe shumë xheloz . Prandaj sigurohuni që të vishni copa me detaje të tilla por pa lënë shumë pjesë të trupit të zhveshur.

Shigjetari

Shigjetari aventurier dëshiron printime mbresëlënëse, aksesorë dhe ngjyra të ndezura. Përziejini kombinimet dhe tregojini atij se keni udhëtuar dhe keni vjedhur ide nga kultura të ndryshme. Do të fitoni përshtypjet më të mira!

Bricjapi

Bricjapi është një klasik, kjo është arsyeja pse ata janë gjithmonë në pjesët klasike të të gjitha kohërave, si një fustan i zi dhe një gjerdan me perla.

Ujori

Ai e do jetën boheme, kështu që stili boho është ajo që duhet të provoni nëse doni ta fitoni atë. Ai ka preferuar copa të relaksuara në nuancat blu , vjollcë dhe blu të hapur të cilat janë ngjyrat e tij të preferuara.

Peshqit

Peshqit ëndërrimtarë janë magjepsur nga stili vintage që mund ta çojë në kohë të tjera më përrallore. Vishni dantella dhe copa kadife të frymëzuara nga vintage në të kuqe të thellë dhe vjollcë dhe me siguri do t’i bëni përshtypje.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *