U tha se është shtatzënë, reagon Tea Trifoni: Kishin gjetur dhe babain (FOTO)


Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Tea Trifoni papritur ditën e sotme u kthye në qendrën e mediave rozë. Ishte IconStyle e cila bëri me dije se Tea është në pritje të ëmbël.

Mirëpo, nuk vonoi shumë dhe Tea Trifoni ka reaguar mbi këto lajmë, duke “shuar” dhe këto thashetheme. Përmes një video në “Instagram”, ajo është shprehur e buzëqeshur dhe duke folur me ironi së bashku me motrën e saj.

Tea: Po i falënderoj për urimet.

Motra: Po dalë me dalë ku do venë, duro, duro deri në darkë.

Tea: Po se kishin gjetur dhe babain më duket.

E motra: Po le ta gjejnë moj, fiks fare se mos bëhet ndonjë mpleksje”, shprehet në fund e motra duke buzëqeshur të dyja.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *