FOTO/ Fjolla Morina në një lidhje të re, merr dhuratën romantike dhe e publikon në Instagram


Fjolla Morina e ka hedhur pas historinë e bujshme me Fisnik Sylën. Këngëtarja ka zbuluar se ka gjetur sërish dashurinë pas një periudhë të konsiderueshme beqare.

Këtë e ka bërë me dije përmes disa fotove që ka ndarë në Instagram, ku shihet një buqetë gjigante me lule dhe një dhuratë.

“Të dua ty sot, nesër, javën tjetër, muajin tjetër, vitin tjetër dhe për të gjithë jetën time”, shkruhet në letër shoqëruar me lulet. Në njërën prej fotografive, vihet re dhe personi që me shumë gjasa është partneri i ri i saj. Krahas postimit ajo shprehet se është ndjerë e lumtur si kurrë më parë.

Kujtojmë që gjërat mes Fjollës dhe Fisnikut nuk kanë përfunduar mirë pasi nuk kanë munguar postimet thumbuese ndaj njëri-tjetrit përmes rrjeteve sociale.

Ndërsa këngëtarja e konsideroi martesën si gabimin më të madh në jetë, nga ana tjetër, Fisniku e akuzoi se e ka përdorur vetëm për interes.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *