Laureta del në darkë, e veshur shkurt do ta ‘tërboj’ Robertin!


Laureta Maçedonci, vazhdon të jetë emër i njohur në mediat rozë.

Ajo në fakt u bë e njohur që kur zbuloi se është në lidhje me artistin e njohur, Robert Berishën.

 

 

Tani çdo gjë rreth saj është në vëzhgim të mediave dhe natyrisht edhe publikut.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh poston foto provoktaive.

 

 

Larueta se fundmi ka publikuar disa imazhe ku tregon se ka dalë për darkë.

Kaq atraktive nuk e kemi parë asnjëherë të dashurën e re të Robert Berishës. /ORAinfo/

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *