Brenda shtepise Luksoze te Ponit/ Shikoni Sa Bukur E Ka Rregulluar Ajo Vilen E Saj


Poni eshte nje nga kengetaret me te dashura dhe me te pelqyera per publikun. Ajo ka bere shume hite dhe eshte shume e suksesshme ne jeten e saj profesionale…

Ftesat per te marre pjese ne organizime te ndryshme jane te shpeshta per Ponin.

Kengetarja gjithmone ka qene shume e fshehte per jeten e saj private dhe ndodh shume rralle qe ajo te publikoje foto me djalin ose bashkeshortin.

Ajo ne rrjetin social ‘Instagram’ ka treguar disa pjese te shtepise e cila duket mjaft luksoze.

Kengetarja i ka dhene fansave nje shije te asaj cfare e pret ate pas pune.

Nje shtepi e mbrekullueshme dhe e kuruar deri ne detaje.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *