Çfarë i ndodhi? Beatrix Në Gjendje Të Rënduar, Donaldi Më La Shtatzë…


Vonesat dhe të papriturat me këngën e re që pret të publikojë, kanë bërë që Beatrix Ramosaj të pësojë një atak paniku nga stresi.

Këtë e bën me dije vetë këngëtarja në postimet e saj në rrjetin social Tëitter.

“Pse ndihem kaq emocionale. E urrej këtë!!! Unë mendoja se kënga do të dilte këto ditë dhe jam shumë e e stresuar.

U pushtova aq shumë nga emocionet, saqë fillova të qaja e pasuar nga një atak paniku! Zemra ime djemaaaa………ngela shtatzenn”, shkruan Ramosaj teksa e shoqëron postimin dhe me disa emoji me lot dhe me zemër të thyer.

Ndërkohë në Instragram Beatrix ka postuar disa foto të saj ku duket e veshur me xhinse dhe ‘crop top’.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *