Gjyshja shqiptare bëhet e njohur në gjithë botën/ Ja si e shikojnë të gjithë kur këndon dhe kërcen valle shqiptare


57-vjeçarja Burbuqe Elezi është bërë ylli i “TokTok”. Shqiptarja jeton prej 22 vitesh në Florida të SHBA, por nuk i harron kulturën dhe traditat tona. Gjyshja shqiptare bëhet e njohur në gjithë botën/ Ja si e shikojnë të gjithë kur këndon dhe kërcen valle shqiptare

Ajo shihet në “TikTok” duke kënduar edhe kërcyer këngë e vallë shqiptare. Gjyshja 57-vjeçare rrëfeu në “Wake Up” në Top Channel se njerëzit e duan shumë në këtë rrjet social dhe mesazhet që merr janë shumë të bukura.

“Njerëzit më falendojnë për buzëqeshjen, pëlqejnë buzëqeshjen time, mënyrën e të veshurit. Mua më pëlqen TikTok, është qejf, është bukur. Pse të mos ketë edhe gra të tjera”, tha 57-vjeçarja”.

Gjithashtu, gruaja u shpreh se: “Jeta sociale këtu në SHBA nuk ekziston, nuk ka ato gjëra të bukura që ka Shqipëria”.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *