DIKUSH E PYETI BEATRIX A ËSHTË E LUMTUR DHE KJO ISHTE PËRGJIGJA!


Beatrix Ramosaj ka folur për gjendjen e saj së fundmi, dikush e pyeti këngëtaren nëse ajo është e lumtur, dhe përgjigja e saj s’kishte si të ishte më e mirë se kjo që do mund ta lexoni.

Artistja fillimisht tha se është e shëndetshme dhe e lumtur, bie në dashuri me jetën dhe veten në mënyrën më të bukur të mundshme. Dikush e pyeti Beatrix a eshte e lumtur dhe kjo ishte pergjigja

Ajo poashtu tha se është e bekuar nga Zoti, universi dhe vet jeta, Trixa më tutje është falënderuese për shëndetin dhe sigurinë e familjes dhe më të dashurve të saj. Ndryshe, ajo ka punuar së fundmi në projekte të reja, një nga të cilët do të lansohet shpejt./Prive


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *