“Nuk mund të ndaloj së dashuruari me…”, Beatrix Ramosaj çudit me deklaratën e fundit


Beatrix Ramosaj, është personazhi më i përfolur qysh nga hyrja e saj në “Big Brother VIP”, ku edhe krijoj lidhje me Donald Veshajn, lidhje kjo që nuk zgjati edhe jashtë mureve të kësaj shtëpie, ndonëse pak.

Këngëtarja vazhdon e komentohet, dhe secili postim i saj merr vëmendje mediatike. Ajo ka folur për gjendjen e saj së fundmi.Dikush e pyeti këngëtaren nëse ajo është e lumtur, dhe përgjigja e saj s’kishte si të ishte më e mirë se kjo që do mund ta lexoni.Artistja fillimisht tha se është e shëndetshme dhe e lumtur, bie në dashuri me jetën dhe veten në mënyrën më të bukur të mundshme.

Ajo poashtu tha se është e bekuar nga Zoti, universi dhe vet jeta. Trixa më tutje është falënderuese për shëndetin dhe sigurinë e familjes dhe më të dashurve të saj. Ndryshe, ajo ka punuar së fundmi në projekte të reja, një nga të cilët do të lansohet shpejt. “Nuk mund të ndaloj së dashuruari me…”, Beatrix Ramosaj çudit me deklaratën e fundit


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *