Kujt ia merrte mendja! Pedagoge, ja kush eshte vajza bukuroshe e Alfred Cakos


Alfred Cako, i quajtur ndryshe edhe Konsp racionisti shqiptar ka marrë gjithmonë vëmendje me deklaratat dhe “par shikimet” e tij për të ardhmen. Por nuk dimë shumë për jetën e tij. Vajza e Alfred Cakos është Helga Cako. Kujt ia merrte mendja! Pedagoge, ja kush eshte vajza bukuroshe e Alfred Cakos

Helgën e kemi parë edhe më parë në një emision televiziiv ku doli e shoqëruar nga i ati. Kujt ia merrte mendja! Pedagoge, ja kush eshte vajza bukuroshe e Alfred Cakos

Ajo është përkthyese dhe pedagoge, gjithashtu drejton edhe një shtëpi botuese që mban emrin e saj. Por ka edhe një numër të lartë ndjekësish në rrjetet sociale.Së fundmi ajo ka publikuar një video në TikTok ku tregon se është vajza e alfred Cakos dhe ka marrë plot 40 mijë shikime./albeu.com/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *