FOTO/ Ish-lojtarja seksi e golfit “tërbon” rrjetin me kostumin e zgjedhur për Halloween


Ish-lojtarja e golfit, Peixh Spiranc, ka marrë sërish vëmendjen e mediave të njohura sportive. Bukuroshja e njohur, që disa javë më parë njoftoi se do të bënte një kalendar me fotot e saj, kësaj radhe ka surprizuar me kostumin që ka zgjedhur për të veshur në festën e Halloween-it.

Duke nxjerrë në pah format e saj të nxehta, Spiranc ka zgjedhur të vishte si personazhi i lojës së njohur “Street Fight”, Camie, gjë që mori dhe një admirim të madh nga fansat.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *