E Dhimbshme: Ky Është Çifti Që Humbi Jetën Në Aksid Entin Tra Gjik Në…


Një ngjarje e rëndë ndodhi dje pasdite në Komoran, ku si pasojë e një aksid enti tra gjik humbën jetën dy persona. Vik timat janë Përparim Ahmeti dhe gruaja e tij Mihane Ahmeti nga fshati Resinovc i Komunës së Lipjanit…

Si pasojë e aksid entit ka mbetur e lënduar edhe një 26-vjecare, e cila jeton në Gjermani. Sipas ekipeve mjekësore në Qendrën Emergjente në QKUK gjendja e të lënduarës është stabile.

Me të marrë lajmin e rëndë, familjar dhe miq kanë dhënë njoftimin e tyre në rrjetin social facebook, ku kanë shprehur ngushllimet e tyre më të sinqerta.

“Njoftim! Me pikëllim të thellë njoftojm miq,shokë e dashamir tanë, që sot me datë 24.10.2022 kanë ndërruar jetë Vëllau im Përparim Zymer Ahmeti bashk me gruan e tij Pas një aksid enti tragjik rrugor! Për varrim ju njoftojm ndërkohë. Me respekt Familja Ahmeti”, ka shkruar në facebook familjari viktimave, Ramiz Ahmetii.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *