Xhensila Myrtezaj Një Mama Kaq Terheqese Që Të…


Xhensila Myrtezaj një femer terheqese dhe një mama e përkushtuar në muzikë,biznes por edhe në familje.

Kohën më të madhe ia kushton vajzës së saj Ajkës.

Ëndrra e çdo vogëlusheje është të bëhet balerinë, këtë ëndërr, Xhensila po ia realizon bukuroshes së saj.

Në një postim me vajzën, Xhensila shkruan;“E vogla ime, e madhe sa bota”.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *