Flet Gruaja E Njohur! Bora Ka Ngelur Shtatzene Me Donaldin, Une I Zbulova Kur Do


Irini Kakacaj, parashkuesja që ka tr nditur rrjetet sociale, mediat me parashikimet e saj të fr kshme ndonjëherë, ishte ditën e sotme e ftuar në emisionin “Shqipëria Live”.

Gjatë kohës së “Big Brother VIP”, Irini parashikoi se Bora Zemani do të bashkohej me Donald Veshajn, dhe ashtu ndodhi.

Ditën e sotme ajo bëri deklaratën e fortë ku u shpreh se moderatorja e dashur për publikun është në pritje të ëmbël. Madje Kakacaj tha se beson se ka çun.

Bëjme me dije se Bora dhe Donaldi po perfliten shpesh kohet e fundit nga momenti qe Bora pranoj ftesen e Donaldit për të shkuar ne emision e tij.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *