Ta Kam Bere Te Keqen Por Tani…! Romeo ‘Ia Merr’ Boren Vellait, Tani E Mbrapa Do…


Marrëdhënia e Bora Zemanit dhe Donald Veshaj zgjon gjithmonë interes për publikun. Që pas ribashkimit, dyshja shfaqen gjithmonë bashkë.Madje, edhe me familjarët e njëri-tjetrit i kanë raportet shumë të mira.

Së fundmi, ata kanë shijuar një natë argëtuese teksa Romeo ka ndarë një video përkrah Borës duke

shijuar një gotë alk l dhe nënë tinujt e këngës së Elgit Dodës “Ku je” ai i dhuron edhe një puthje në ballë.

Kujtojmë që gjatë emisionit “Më lër të flas”, Romeo zbuloi se në periudhën e “Big Brother VIP”,

Bora nuk i fliste. Mirëpo, duket se gjërat kanë ndryshuar dhe ata tashmë gëzojnë një marrëdhënie të ngushtë./a


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *