Nga pamjet e para të videoklipit Bardhi dhe Majk premtojnë një super hit


Është konfirmuar tashmë bashkëpunimi i shumëpritur mes Bardhit dhe Majk.

Dyshja po vijnë me një këngë që titullohet “Përgjithmonë”.

Kënga e re e shoqëruar me videoklip do të lansohet të dielën në ora 18:00.

Dyshja kanë ndarë edhe disa pamje nga videoklipi i ri që premton të jetë një hit i vërtetë. /


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *