Megi Pojani Flet Për Jetën Private: Ky Është Sërbi Që Më Ka Ngopur Për Një Natë … ( PAMJE )


Megi Pojani është një ndër personazhet më dinamikë të televizionit shqiptar, ku së fundmi është angazhuar në spektaklin “Dancing With The Stars”.

Ajo është përfolur në medien rozë për një lidhje dashurie me futbollistin Endri Çekiçi. E pyetur për jetën në çift, moderatorja e ka spostuar pyetjen me lezet, duke thënë se “nuk di asgjë për thashethemet e fundit”.

“Për momentin jam shumë e angazhuar me partnerin tim kryesor (balerini i DwST)”, është shprehur Megi në “Wake Up”.

Pyetje: Je single dhe e disponueshme?

Megi: Gjithmonë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *