Beniada Nishani e zbulon ja Kush Më Ka Për.dhunuar Në Big Brother Vip Albaniia


Beniada Jakic Nishani ishte një nga banoret vip të shtëpisë së Big Brother Vip.

Modelja ka tërhequr gjithnjë vëmendjen me pamjen e saj dhe format seksi.

Beniada nuk nguron të ekspozojë linjat e saj edhe brenda shtëpisë së Big Brother.

Shpesh e shohim të lëvizë me bikini minimaliste nëpër shtpëi dhe kjo nuk ka kaluar pa u komentuar as nga ndjekësit në rrjetet sociale.

Komentet negative drejt saj kanë qenë të shumta, ku ndjekësit shkruajnë: ?Pa brek lan nam, shala sheshit?.

Për më tepër shihni disa prej komenteve.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *