Arrestohet Mevlan Shaba pasi kreu marrëdhënie Sek…me një 16-Vjeçare, Flet Për Herë Të Parë Ish-Konkurrenti I Përputhen


Mevlan Shaba së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, ku per herë të parë është prononcuar për videon virale (që numëron mbi gjysmë milioni klikime) ku ai shihet të ngacmojë një vajzë 16-vjeçare.

Për më tepër, u tha se ish-konkurenti i Përputhen, u arrestua pas kësaj vepre të rëndë penale.

Por si ka qenë e vërteta?

Ester Bylyku: Është e vërtetë që ngacmove vajzën 16-vjeçare dhe të arrestuan?

Mevlan Shaba: Nuk më kanë arrestuar. Unë e njoh vajzën, kemi miqësi dhe flasim. Por nuk e kam ngacmuar sepse jam me i madh në moshë se ajo. Atë video e kanë montuar njerëz dashakeq. Unë i kam komentuar në një fotografi dhe ajo ma ktheu. Kjo ishte e gjitha. Edhe nëse do ta ngacmoja nuk do të ishte aq gabim, sa konkurentët e tjerë, sepse unë jam shumë i ri. Ajo më ka thenëe që djem që kanë qenë në Përputhen vjet, dhe janë 30-vjeç e kanë ngacmuar atë vajzë 16-vjeçare.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *