E FUNDIT : Mevlan Shaba i thote te dua Bora Zemanit Dhe E Pret Ne Krevat … ( PAMJE )


Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Mevlan Shaba, është përfolur për një romancë me moderatoren Bora Zemani,

pasi dështoi të gjente dashurinë në dy sezone të emisionit.

Aludimet për lidhje me moderatoren u përhapën duke qenë se dyshja janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin

në videot dhe fotot që kanë postuar në rrjetet sociale.

Vetë Mevlani përgënjeshtroi lajmet, ndërsa moderatorja refuzoi të flasë dhe bëri më shumë statuse në shoqërinë e ish-konkurrentit të “Për’puthen”.
Video me poshte :


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *