Kush ia ngriti këmbët Megi Pojanit? Bukuroshja Habit Me Pamjet E Fundit…


Megi Pojani është një personazh shumë i përfolur në Shqipëri dhe Kosovë.

Ajo së fundmi po merr pjesë edhe në një spektakël vallëzimi.

Megi po vallëzon aty bashkë me Jurgen Balën, të cilët duket se po ia kalojnë shumë mirë.

Madje, të relaksuar duken edhe në fotografitë e fundit të publikuara së bashku./ORAinfo/

Shiko foton :


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *