Gjoksin Gjigand të Ana Kaurit, Po e prek Stresi..? ( PAMJE )


Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ana Kauri është njëra nga vajzat më të komentuar të sezonit të kaluar.

Ajo sa ishte pjesë e sezonit të dytë ka treguar që ka bërë ndërhyrje në fytyrën e saj.

Dhembet, fryrja e buzëve ishin disa nga ndërhyrjet e saj të cilat e kthyen në një nga femrat më të pëlqyera të rrjetit.

Por së fundmi Stresi shfaqet krah modeles së njohur Ana Kauri i cili i prek dhe gjoksin..

Fotot me poshte :


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *