PAS LAJMEVE PËR SHTATZËNI, DONALDI E PUBLIKON BORËN NË KËTË GJENDJE


Bora Zemani vazhdon të jetë ndër moderatoret më të përfolura.

Tashmë ajo e ka konfirmuar ribashkimin me Donald Veshajn dhe duket se janë shumë të lumtur.

Krahas kësaj, çiftin e gjejmë shumë aktivë me postime në rrjete sociale.

Së fundi, është përfolur se ata janë në pritje të një fëmije, por çifti akoma nuk ka konfirmuar asgjë.

Sot Donaldi ka publikuar një video ku shfaqet Bora në fshat e Donaldi e nguc me fjalë./


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *