“U deha me raki edhe po du me dek”, ndahen përfundimisht Rasimi dhe Shaci? (Video)


Pothuajse të gjithë e njohin mërgimtarin e famshëm të tiktok’ut, Rasim Avdylin, i u bë hit në me videot e tij duke i shprehur dashirinë të dashurës së tij gjermane. Ai madje e solli të dashurën gjermane në Kosovë, e cila edhe u konverua në fenë islame, ku më pas edhe u martuan, dasëm kjo që kishte vëmendje të veçantë edhe nga mediat rozë në vend, shkruan pemajetes.com.

Së fundmi, Rasimi ka publikuar video ku shihet duke pirë raki. Ai nuk po mund ta kalojë lehtë ndarjen nga e dashura, të paktën është bërë e ditur nga ai deri më tani. Në videon e më poshtme mund të shikoni gjendjen emocionale të Rasimit pas ndarjes nga e dashura e tij gjermane.

Shiko videon:

Mërgimtari kishte pasur kriza të vazhdueshme me të dashurën e tij gjermane kohë të fundit. Kjo, sipas tij kishte ardhur për shkak të xhelozisë, pasi që Rasimi kishte biseduar me disa femra live në tiktok.

Ai, përmes një video të publikuar në rrjetin e tij social në Youtube, kishte thënë se femrat shqiptare, të cilat janë, siç i quan ai, “pa moral, pa familje”, po duan me e nda nga e dashura e tij gjermane. Madje, ai në këtë video ka publikuar edhe pamje të të dashurës së tij gjermane duke qarë.

“Ata vllaznit e mi që më duan, ato motrat e mia që më dhanë respekt, unë ua kthej respektin dy here dupllo, a për ato që kanë met sakaqeve, që nuk i kqyr kërkush, ato janë pa moral, pa familje pa kërkanin hiq. Ju marroftë Zoti ju marroftë”, kishte thënë Avdyli në videon e tij.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *