Prishtinë:Vajza që u fut me forcë në veturë nga dy burra dhe u suImua seeksuaIisht, është 21 vjeçe


Pas dhuniimit të 11-vjeçares në lagjen ‘Dragodan’ nga pesë persona, ditën e diele është suImuar se**uaIisht edhe një vajzë në rrugën “Agim Ramadani”, në kryeqytetit.

Nga policia e Kosovës i kanë thënë Gazetës Insajderi se vajza është e moshës 21 vjeçare. E njëjta ishte futur me foоrcë në një vetura nga dy burra, të cilët më pas e kishin suImuar se**uaIisht.

 

 

21 vjeçarja ka pranuar tretman mjekësor ndërsa të dyshuarit gjendet ende në arrati.

Rasti është konfirmuar edhe nga Policia e Kosovë, të cilët thanë se rasti është duke u hetuar nga njësitet kompetente policore.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *