Era Istrefit veshja për “Halloween” i kushtoj mbi 42 mijë euro


Festa e “Halloween”, i solli fytyrat publike të shndërruar në personazhe të ndryshme të famshme.

Në mesin e atyre që morën vëmendje ishin edhe motrat, Nora, Era dhe Nita Istrefi duke u shfaqur si lepurushet e “PlayBoy”.

 

 

Së fundmi, faqja “Shqipclosed”, ka zbuluar çmimin e dukjes së kompletuar të artistes së hitit “Bon Bon”, Erës.

Me kostum pink, dhe aksesor të kompletuar, veshja e saj ka arritur shifrën e 42.850 eurove. /


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *