Mozzik Publikon Fotografi Me Të Bijën Duke Shkëmbyer Puthje Në Buzë


Rap-artisti i njohur nga Ferizaj, Mozzik, tashmë dihet se është baba i një vajze të quajtur, Hana.
Kjo nga martesa me këngëtaren e njohur shqiptare, Loredana Zefi, e cila jeton dhe vepron në Zvicër.

I njëjti në projektin e dedikuar të bijës “Të dua”, ka folur shumëçka duke treguar edhe për marrëdhënien që ka tani, për të kaluarën e po ashtu edhe se sa herë e sheh vajzën.
E së fundmi ata duket se janë takuar dhe kanë shkëmbyer disa momente bashkë, injëjti në imazhin e shpërndarë në InstaStory shfaqet duke i dhuruar një puthje në buzë./


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *